SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 418 101 Kč
(31 513 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Telat Efendi Caddesi

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Important Notice: All apartments will be delivered with fully equipped kitchens (cabinets, sink, faucets) and bathrooms with WC, shower cabins and was...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutVýhledKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 175 dní
Aktualizováno: 168 dní

Lokalita

Telat Efendi Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Habita International Estates

Birol Dikmen