SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 076 400 Kč
(79 953 Kč / m²)
Prodej
1+1
76 m²
Alanya Kavşağı

místnosti1+1
plocha76 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully Furnished Apartments for Sale in a Conservative Hotel Themed Complex with Private Beach in Alanya Konaklı
Konaklı is one of the most prestigious...

Zařízený
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 239 dní

Lokalita

Alanya Kavşağı
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE