SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 406 254 Kč
(39 447 Kč / m²)
Prodej
1+1
61 m²
Atatürk Caddesi

místnosti1+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea-View Apartments with a Pool Just a Short Walk from the Seaside in Alanya
Apartments are located in the Demirtaş region of Alanya. Alanya is one of...

Ostatní
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 239 dní

Lokalita

Atatürk Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE