SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 170 152 Kč
(47 801 Kč / m²)
Prodej
4+1
150 m²
20. Sokak

místnosti4+1
plocha150 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Manavgat'ın en prestijli sitelerinden biri olan Babylon Sitesi içerisinde yer alan bu özel 3+1 dubleks daire, 6. katta konumlanmış olup denize bakan e...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledTerasaPodlažíOtevřený obývací prostorSprchový koutSamostatné wcZabezpečeníDlažbaPo rekonstrukci

Ostatní
Stáří nabídky: 248 dní
Aktualizováno: 133 dní

Lokalita

20. Sokak
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Side Homes Real Estate Center