SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 186 071 Kč
(20 744 Kč / m²)
Prodej
4+1
250 m²
İstanbul Caddesi, 19 Mayıs Mahallesi

místnosti4+1
plocha250 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The apartment for sale is located in Buyukcekmece in the western part of Istanbul. Buyukcekmece district is located on the European side of Istanbul. ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledSprchový koutSamostatná kuchyněKuchyňské spotřebiče

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

İstanbul Caddesi, 19 Mayıs Mahallesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak