SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 262 385 Kč
(30 665 Kč / m²)
Prodej
4+1
139 m²
Gemlik Umurbey Yolu Caddesi

místnosti4+1
plocha139 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

شقق مطلة على البحر في بورصة مع موقف سيارات داخلي
تقع هذه الشقق في منطقة جيمليك في بورصة. تشتهر جيمليك بزيتونها، وخليجها، ونمط حياتها الحيوي طوال فصلي ...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyně

Ostatní
Stáří nabídky: 255 dní
Aktualizováno: 253 dní

Lokalita

Gemlik Umurbey Yolu Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TEKCE Real Estate