SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 475 701 Kč
(34 757 Kč / m²)
Prodej
3+1
100 m²
Kılınçarslan Caddesi

místnosti3+1
plocha100 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaAno

Popis

الشقة للبيع يقع العقار في منتجع البحر الجميل في كارغجاك. كارغجاك هي المدينة القديمة لالانيا في مقاطعة انطاليا التي تقع على بعد 14 كم عن شرق الانيا. تق...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorSprchový koutKuchyňské spotřebičeVýhledPřirozené světloZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 259 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kılınçarslan Caddesi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi