SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 112 926 Kč
(56 599 Kč / m²)
Prodej
Atypický
55 m²
Atatürk Cd.

místnostiAtypický
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent 1 Bed Apartment For Sale in Best Life 6 Complex Mahmutlar TurkeyEsales Property ID: es5554758Mahmutlar, 253. Sk. No:9, 07460 Alanya/Antalya,...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorZařízenýKuchyňské spotřebičeSprchový koutDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 263 dní
Aktualizováno: 70 dní

Lokalita

Atatürk Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Esales Property LTD.

Peter Chambers