SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 042 067 Kč
(34 034 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Gazipaşa Cd.

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

PREISWERTE STRANDNAHE 2-ZIMMER-WOHNUNG MIT KLEINEM MEERBLICK UND POOLBLICK – IN KARGICAK/ALANYA Diese moderne Wohnung befindet sich im beliebten Stadt...

Ostatní
Stáří nabídky: 281 dní
Aktualizováno: 61 dní

Lokalita

Gazipaşa Cd.
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

New Day Property