Výpis nabídek
15
15
15
3 482 746 Kč
(59 030 Kč / m²)
Prodej
2+1
59 m²
ซอยเทพสุนทร, ตําบลศรีสุนทร
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
59 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
A unique residential complex with modern design, excellent infrastructure, and a prime location. A total of 411 units, underground parking, swimming p
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
161 dní
Aktualizováno:
42 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ซอยเทพสุนทร, ตําบลศรีสุนทร
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
50 lemons
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
50 lemons
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce