SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 885 217 Kč
(51 382 Kč / m²)
Prodej
Atypický
134 m²
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์

místnostiAtypický
plocha134 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Condo for Sale: 134 sq.m. 🌟🛏️ Features:* 2 Bedrooms 🛌* 2 Bathrooms 🛁* Conveniently located on the ground floor for easy access! 🚪📍 Prime Locati...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 332 dní

Lokalita

ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara