SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 897 863 Kč
(67 392 Kč / m²)
Prodej
Atypický
43 m²
ตําบลราไวย์

místnostiAtypický
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxurious Condo Steps from Nai Harn Beach (4.5 Million THB) 🏢This stunning 1-bedroom condo in Nai Harn, Phuket, could be your dream escape.* This co...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ตําบลราไวย์
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara