SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 575 643 Kč
(105 201 Kč / m²)
Prodej
1+1
53 m²
ซอยบางต้นข้าว, ตําบลป่าตอง

místnosti1+1
plocha53 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

💥💥FOR SALE!!💥💥✨️✨️CONDO UNIT IN PAMPANGA⭐️⭐️Project Name : CHELSEA PARKPLACEProject Location : Capital Town San Fernando Pampanga Unit : 1 Bedroom...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยบางต้นข้าว, ตําบลป่าตอง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara