SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 266 885 Kč
(55 290 Kč / m²)
Prodej
Atypický
41 m²
ซอยบางต้นข้าว, ตําบลป่าตอง

místnostiAtypický
plocha41 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NOON Village Tower 1Tower I is a 74-unit condominium. It was completed in December 2016 and offers 1- and 2-bedroom apartments and 6 different layouts...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 335 dní

Lokalita

ซอยบางต้นข้าว, ตําบลป่าตอง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara