SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 332 363 Kč
(58 463 Kč / m²)
Prodej
Atypický
57 m²
ถนนปฏัก, ตําบลกะรน

místnostiAtypický
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Baths1Garage1Year Built2014Built up57sqmDescriptionDiscover a rare foreigner freehold studio condominium for sale in Karon Beach, offering generous sp...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorVýhledPřirozené světloZabezpečeníPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 117 dní
Aktualizováno: 117 dní

Lokalita

ถนนปฏัก, ตําบลกะรน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Phuket Property Group Co.,Ltd