Výpis nabídek
11
11
11
28 948 028 Kč
(111 339 Kč / m²)
Prodej
Atypický
260 m²
ถนนปากบาง, ตําบลกะรน
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
260 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Luxurious 3-Bedroom, 4-Bathroom Penthouse with Stunning Seaview! 🌟🏖️ Location: Only 7 minutes walk to the beautiful Kata Beach 🌊🌴 Privacy and Sec...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
335 dní
Aktualizováno:
334 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
ถนนปากบาง, ตําบลกะรน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.