SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 303 534 Kč
(93 668 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartments are 2 bedroom modern contemporary designed units of 130 sqm in five individual 3 storey buildings within 30m of the beach with great sea v...

Ostatní
Stáří nabídky: 332 dní
Aktualizováno: 331 dní

Lokalita

ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara