SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 294 085 Kč
(79 185 Kč / m²)
Prodej
Atypický
130 m²
ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว

místnostiAtypický
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Royal Phuket Marina, 2 bedroom penthouse level foreign freehold condo with private rooftop terrace and plunge pool. Luxuriously furnished, spacious r...

Ostatní
Stáří nabídky: 331 dní
Aktualizováno: 330 dní

Lokalita

ถนนเทพกระษัตรี, ตําบลเกาะแก้ว
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara