SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
16 072 716 Kč
(70 494 Kč / m²)
Prodej
Atypický
228 m²
ตําบลฉลอง

místnostiAtypický
plocha228 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

A three-bedroom condominium is located in a secluded development called Pearl of Naithon. This beautiful ground-floor unit offers a spacious living ar...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 333 dní

Lokalita

ตําบลฉลอง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara