SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 987 589 Kč
(60 230 Kč / m²)
Prodej
Atypický
33 m²
ถนนแบริ่ง, เทศบาลตําบลด่านสําโรง

místnostiAtypický
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxurious Condo in Niche Mono Sukhumvit - BearingThis exquisite 1-bedroom condo in the heart of Samrong Nuea offers an exceptional urban living experi...

Parametry

Vygenerováno z AI

VýhledDřevěná podlahaKuchyňské spotřebičePřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 209 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

ถนนแบริ่ง, เทศบาลตําบลด่านสําโรง
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara