SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 507 328 Kč
(73 745 Kč / m²)
Prodej
Atypický
34 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

místnostiAtypický
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 1 bedroom condo in La Casita is just a short walk to Bluport, Market Village and the beach. With its popular location, it is an excellent opportu...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara