SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 580 117 Kč
(111 347 Kč / m²)
Prodej
Atypický
104 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

místnostiAtypický
plocha104 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 1 bedroom condo is located on the 10th floor in the Huahin Garden Beach complex. The unit has a large balcony to enjoy the stunning sea views fr...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 335 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara