SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 433 404 Kč
(58 485 Kč / m²)
Prodej
Atypický
110 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

místnostiAtypický
plocha110 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Welcome to your dream home in the prestigious Malibu Complex, situated just 10 minutes south of Hua Hin town centre. This luxurious 2-bedroom penthous...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 335 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara