SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
5 223 578 Kč
(43 530 Kč / m²)
Prodej
2+1
120 m²
ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน

místnosti2+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This stunning 2 bedrooms, 2 bathrooms condo boasts breathtaking sea views from both the living room and the bedrooms. It is situated in the northern ...

Ostatní
Stáří nabídky: 395 dní
Aktualizováno: 381 dní

Lokalita

ถนนเพชรเกษม, เทศบาลนครหัวหิน
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate