SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 240 454 Kč
(52 803 Kč / m²)
Prodej
3+1
175 m²
ถนนสายบ่อผุด-ปลายแหลม, เทศบาลนครเกาะสมุย

místnosti3+1
plocha175 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This newly developed apartment in Bophut offers an exceptional opportunity to enjoy a lifestyle centered in the vibrant heart of Fisherman’s Village,...

Parametry

Vygenerováno z AI

PodlažíOtevřený obývací prostorSamostatná kuchyněSprchový koutKuchyňské spotřebičeChytrá zařízeníDřevěná podlahaVysoké stropyPřirozené světloVýhledZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 159 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

ถนนสายบ่อผุด-ปลายแหลม, เทศบาลนครเกาะสมุย
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Conrad Properties