SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 220 559 Kč
(61 682 Kč / m²)
Prodej
1+1
36 m²
ถนนสุเทพ, เทศบาลนครเชียงใหม่

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The condo is decorated in modern Lanna Style. The condo is located in the city center, there are many store and shopping mall. The condo on Sirimangk...

Ostatní
Stáří nabídky: 375 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนสุเทพ, เทศบาลนครเชียงใหม่
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.