SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
4 402 271 Kč
(72 168 Kč / m²)
Prodej
1+1
61 m²
ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา

místnosti1+1
plocha61 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This Condominium comprises of a single building, having 7 floors and includes 48 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours s...

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ถนนสุขุมวิท, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Siam Real Estate