SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
6 080 886 Kč
(86 870 Kč / m²)
Prodej
2+1
70 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

místnosti2+1
plocha70 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Luxury high-rise condominium for sale at The Riviera Wongamat, one of Pattaya’s most prestigious beachfront developments in the exclusive Wongamat are...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Roof21 Thailand