SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 221 950 Kč
(131 051 Kč / m²)
Prodej
1+1
78 m²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา

místnosti1+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

78.90 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in Sea Sky by Sands Pattaya Condo For Sale - SSKY04
Location: Soi Pratumnak 6, Pratumnak, Pattaya
Bedroom: 1

Ostatní
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co