Výpis nabídek
14
14
14
17 952 Kč
(472 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
Atypický
plocha
38 m²
koupelny
The Panora Pattaya
Experience unparalleled luxury with this exclusive sea-view condominium, offering a perfect living experience in the heart of Prat...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
พระตําหนัก 5, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.