SUPA24
1 544 921 Kč
(45 439 Kč / m²)
Prodej
2+1
34 m²
ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา

místnosti2+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Project : La Santir Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/SbeqoeTxnDsbpx2i6
Listing ID : CX-84997
FOR SELL : 2,330,000 ฿

Zařízený
Stáří nabídky: 66 dní
Aktualizováno: 66 dní

Lokalita

ถนนชัยพฤกษ์ ซอย3, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Connex Property