Výpis nabídek
8
8
8
3 279 151 Kč
(61 871 Kč / m²)
Prodej
2+1
53 m²
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
53 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
53 Sqm 2 Bedroom w/ Garden Views in The Riviera Beverly Hills Residences Jomtien Pattaya Condo For Sale - BEV06
Location: Thepprasit 9 Alley, Jomtien
...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
69 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
เทพประสิทธิ์ 9, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.