SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 879 747 Kč
(52 215 Kč / m²)
Prodej
Atypický
36 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover your perfect getaway in Pattaya with this stylish one-bedroom apartment at The Vision, located in the sought-after Pratumnak neighborhood. Th...

Ostatní
Stáří nabídky: 81 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Thavorn Asia Property