SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 338 045 Kč
(43 297 Kč / m²)
Prodej
Atypický
54 m²
จอมเทียน 1, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Experience the best of Pattaya living with this spacious 54 sqm studio apartment in the sought-after Jomtien Plaza Condotel. Perfectly positioned on t...

Ostatní
Stáří nabídky: 81 dní
Aktualizováno: 81 dní

Lokalita

จอมเทียน 1, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Thavorn Asia Property