SUPA24
Obývací pokoj; moderní styl, přirozené světlo
Obývací pokoj; moderní styl, přirozené světlo
Obývací pokoj; výhled, moderní styl, přirozené světlo
3 200 251 Kč
(69 571 Kč / m²)
Prodej
1+1
46 m²
Sea Hill 5, เมืองพัทยา

místnosti1+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

46 Sqm 1 Bedroom w/ Sea Views in The Riviera Malibu Residences Pattaya Condo For Sale - RMB08
Location: Pratumnak Soi 5, Pratumnak Hill, Pattaya

Ostatní
Stáří nabídky: 86 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Sea Hill 5, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co