SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 532 094 Kč
(46 427 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Seven Seas Côte d'Azur is a stylish 1-bedroom apartment of 33 m2 located 100 meters from Jomtien beach!Fully furnished and ready to move in or rent!Th...

Ostatní
Stáří nabídky: 115 dní
Aktualizováno: 115 dní

Lokalita

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

DDA Realty