SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 610 651 Kč
(46 019 Kč / m²)
Prodej
Atypický
35 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

🌟 Beautiful, Ready-to-Move-In Condo Just 200 Meters from Jomtien Beach 🌟

Dusit Grand View Jomtien Second RoadDiscover a beautiful 1-bedroom apartm...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorZařízenýPo rekonstrukci

Zařízený
Stáří nabídky: 141 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REMAX Capital Property