SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 493 123 Kč
(31 963 Kč / m²)
Prodej
2+1
78 m²
พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา

místnosti2+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Pattaya Spacious living. This stunning 1-bedroom condominium is located in the heart of Pattaya,
With a total living area of 78.18 sqm, this cozy hom...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

PračkaKuchyňské spotřebičeZařízenýZabezpečení

Zařízený
Stáří nabídky: 151 dní
Aktualizováno: 151 dní

Lokalita

พระตําหนัก 2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Maija International