SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 914 363 Kč
(83 268 Kč / m²)
Prodej
1+1
35 m²
จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Sea View Condo for Sale – The Riviera Ocean Drive, JomtienExperience luxury coastal living at The Riviera Ocean Drive, an award-winning high-rise cond...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíZařízenýKuchyňské spotřebičeZabezpečeníVysoké stropyPřirozené světlo

Zařízený
Stáří nabídky: 158 dní
Aktualizováno: 146 dní

Lokalita

จอมเทียนสายสอง, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Roof21 Thailand