SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 607 466 Kč
(81 483 Kč / m²)
Prodej
2+1
32 m²
ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา

místnosti2+1
plocha32 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Comfortable, north-east-facing, 1-bedroom apartment with a City view. Perfectly located near Jomtien Beach. Fully furnished with high-end furniture an...

Podlaží:
22. podlaží z 24
Stáří nabídky: 181 dní
Aktualizováno: 173 dní

Lokalita

ถนนบุณย์กัญจนา, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Habita International Estates

Vladimir Iazykov