SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 211 070 Kč
(50 461 Kč / m²)
Prodej
Atypický
24 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha24 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The Twin Tower Condo 1 Bedroom, 1 Bathroom for Rent and Sale in Jomtien area, offering on 24 Sqm of living area, located on the 20th floor, comes full...

Ostatní
Stáří nabídky: 208 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara