SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 087 774 Kč
(42 886 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

2Bedrooms for Sale in Cosy Beach View Popular area and Good Value!! Is Available Foreigner Ownership!! This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale ...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara