SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
17 047 183 Kč
(108 581 Kč / m²)
Prodej
Atypický
157 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha157 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Duplex Unit for Sale in Wongamat Tower Duplex Unit with Sea View! Ready for you be New Owner!! Is Available in Thai Name Ownership!! This is 4 Bedroom...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara