SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 832 710 Kč
(48 229 Kč / m²)
Prodej
Atypický
38 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Venetian Condominium for Sale in Jomtien This unit is 1 Bedroom, 1 Bathroom, 38.04 Sq. m, located on 7th floor, comes with fully furnished, kitchen, m...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara