SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 403 634 Kč
(75 050 Kč / m²)
Prodej
Atypický
72 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha72 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Baan Plai Haad With Sea View For Sale Peaceful and Private Beach with a wonderful Ocean View! Is Available in Foreigner Ownership!! This is 2 Bedroom...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara