SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
1 607 594 Kč
(64 304 Kč / m²)
Prodej
Atypický
25 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha25 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Sea Zen Condo For Sale in Bang SarayQuiet location! Good Price!! Ready for you to be the New Owner! Is Available in Thai Name Ownership!!This is 1 Bed...

Ostatní
Stáří nabídky: 335 dní
Aktualizováno: 335 dní

Lokalita

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara