SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
5 075 557 Kč
(55 169 Kč / m²)
Prodej
Atypický
92 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha92 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Thapparya area. Is Available in Foreigner Ownership, offering on 92.78 Sqm of living area, located o...

Ostatní
Stáří nabídky: 334 dní
Aktualizováno: 334 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara