SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
9 015 367 Kč
(62 607 Kč / m²)
Prodej
Atypický
144 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha144 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 2 Bedrooms, 3 Bathrooms Condo for Sale in Pratumnak Hill, Is Available in Foreign Name Ownership .offering on 144 Sqm of living area, located ...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 333 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara