SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 897 791 Kč
(82 794 Kč / m²)
Prodej
Atypický
35 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is 1 Bedroom, 1 Bathroom Condo for Sale in Jomtien area. Is Available in Foreigner Ownership, offering 35 Sqm of living area, located on the 35th...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 333 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara