SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
2 571 636 Kč
(38 964 Kč / m²)
Prodej
Atypický
66 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

místnostiAtypický
plocha66 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Laguna Beach 3 (Maldives) offering 66.67 Sqm of living area. Is Available in Foreigner Name Ownership, lo...

Ostatní
Stáří nabídky: 333 dní
Aktualizováno: 333 dní

Lokalita

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Kinnara